Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Adres:
Polska, Toruń, 2500
Branża:
IT
Wynagrodzenie:
Prowizja od sprzedaży

Informacje ogólne

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy dla Klientów z sektora B2C oraz B2B,

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem),

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • analiza rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych,

  • planowanie działań sprzedażowych.

    Nasze wymagania

    • umiejętność prowadzenia spotkań i negocjacji,

    • doświadczenie w handlu (w sprzedaży fotowoltaiki będzie dużym atutem),

    • gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie,

    • znajomość technik sprzedaży,

    • czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny),

    • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

    • chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy niezbędnej w branży OZE.

Wymagania

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w branży OZE, która aktualnie przeżywa swój rozkwit,

  • szkolenia z technik sprzedaży,

  • szkolenia produktowe dot. odnawialnych źródeł energii,

  • pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy mówimy sobie po imieniu,

  • wsparcie managera regionu oraz specjalistów ds. wsparcia sprzedaży

  • profesjonalny kalkulator do tworzenia ofert,

  • rozbudowany i intuicyjny system CRM,

  • wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające Ci skupić się na Twoich celach,

  • zapewnienie obsługi kredytowania dla klientów,

  • profesjonalną organizację montażu.

Google Translate »