Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Adres:
Polska, Rzeszów,
Branża:
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA I UBEZPIECZENIA
Wynagrodzenie:
8000

Informacje ogólne

Opis oferty pracy:

OVB Allfinanz Polska - Praca w Europejskim Koncernie Finansowym, zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo - ubezpieczeniową klientów. Poszukuje ambitnych pracowników na stanowiska kierownicze do rozbudowy zespołu biur w Rzeszowie.

OFERUJEMY:

* bezpłatny egzamin licencyjny KNF;

* wsparcie kadry dyrektorskiej oraz kierowniczej;

* nienormowany czas pracy;

* przejrzysty i prosty plan kariery;

* atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie;

* możliwość awansów i podwyższenia zarobków;

* dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych;

* umowę agencyjną z atrakcyjnym wynagrodzeniem prowizyjnym;

WYMAGANIA:

* niekaralność;

* wykształcenie minimum średnie;

* ambicja, pewność siebie, otwartość na nowe wyzwania;

* komunikatywność;

* efektywne zarządzanie personelem;

* determinacja i zaangażowanie w realizacji celów;

* konsekwentność w wykonywaniu działań;

* kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu;

*mile widziane doświadczenie managerskie;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

* analizowanie potrzeb i dobór odpowiednich produktów;

Wymagania

Google Translate »