Oferta pracy

Reprezentant

Adres:
Polska, Rzeszów / praca zdalna,
Branża:
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA I UBEZPIECZENIA
Wynagrodzenie:
6000

Informacje ogólne

Biuro Okręgowe firmy OVB, Oddział Rzeszowski

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Personalny doradca finansowy / Sales manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Pozyskiwanie klientów w sektorze B2C oraz B2B

- przeprowadzanie analiz finansowych z klientami

- dobór odpowiednich rozwiązań finansowych zgodnych z potrzebami klienta

- udział w szkoleniach sprzedażowych oraz produktowych

- sporządzanie raportów, działań sprzedażowych

 WYMAGANIA:

- Dostępność min. 15 godzin w tygodniu (dla osób szukających pracy dodatkowej)

- 40 godzin w pełnym wymiarze pracy.

- Otwartość, komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, punktualność

- Minimum średnie wykształcenie

- Chęć rozwoju osobistego

- Pozytywne nastawienie

OFERUJEMY:

- Elastyczny czas pracy

- zarobki zależne od Twojego zaangażowania

- Przejrzysta ścieżka kariery w firmie, która jest liderem branży planowania finansów osobistych oraz przedsiębiorstw w Europie

- Rozbudowany system szkoleń oraz warsztatów na każdym etapie rozwoju zawodowego

- Aplikacja mobilna do zarządzania sprzedażą

- Udział w konferencjach

- Bonusy za wyniki sprzedażowe

- Możliwość budowania własnego zespołu sprzedaży

 FORMA ZATRUDNIENIA: Umowa agencyjna z atrakcyjnym wynagrodzeniem prowizyjnym, B2B

Wymagania

Google Translate »